Vücut Tarama Sistemi ( TANI ) Nedir?
Gelecekteki hastalığınızı tespit eden cihaz; Vucut Tarama Sistemi ( VTS )
Gelecekteki hastalığınızı tespit eden cihaz; Vucut Tarama Sistemi ( VTS )

Vücut taramanızı, kapalı yerde kalma korkusu ve yatma mecburiyeti olmadan da yaptırabilirsiniz. Üstelik sıfır radyasyon riskiyle...  

VTS adı verilen cihaz sizi A’dan Z’ye taramakla kalmıyor, mevcut sorunlarınızın yanında olası hastalıklarınızı da ortaya çıkarıyor.

Rus fizikçilerin, kozmonotların sağlıklarıyla ilgili yaptıkları araştırmalar sonucunda geliştirilen ve dünyanın 34 ülkesinde kullanılan VTS (vucut tarama sistemi) artık kayseri’de. Cihaz, genetik yapınıza kadar inerek kalıtsal hastalıklarınızı ortaya çıkarıp size reçete sunmakla kalmıyor, gelecekte karşılaşabileceğiniz hastalıkların listesini de vererek dikkati sağlığınıza çekiyor.


Dünyada “Amscan & Dialognova ” adıyla da bilinen VTS, var olan ve gelecekte oluşma riski yüksek hastalıkları tam olarak tespit edilebiliyor. Bu sistemle hastada zaten var olan ve yeni başlayıp birçok görüntüleme cihazında ortaya konulamayacak kanser oluşumlarına dair bilgiler edinilebilinir. Kanserin ortaya çıkışı, vücutta birtakım yapıları yıkıyor ve başlangıç aşamasında MR ya da tomografi gibi görüntüleme yöntemleri bu oluşumu gösteremeyebiliyor. VTS ise vücudun tüm dokusunu okuyabilme özelliğiyle kişiye oluşabilecek kanser riskiyle ilgili bilgiler veriyor. Cihazın tanı süresi için 5-7 dakikanın yeterli olduğu, daha ciddi sağlık sorunları olanlar için ise 25 dakika ile yarım saat arasında süre gerektiği belirtiliyor.

VTS’nin hastalığı oluşmadan tespit etmesi “hayat kurtarıcı” olmasını sağlıyor. Kendisinde bulunan sağlık sorunlarını öğrenmek için check-up yaptırmak isteyen bir kişi, büyük efor harcayarak, kan tahlilleri yaptırmak ve bazı tanı cihazlarına girmek durumunda kalıyor. VTS tüm bu işlemleri çok basite indirgeyerek hastaya yarım saatlik tarama sürecinin sonucunda her tür sorunu göstererek “Sizin diyabetiniz var” gibi çıkarımlarda bulunuyor ve bunu tüm hastalıklara yönelik olarak yapıyor. Cihazın ortaya çıkardığı sonuçlardan sonra doktorlara düşen tedavi şeklini belirlemek ve gerçekleştirmek oluyor.

Cihaz çalışmaya başladığı andan itibaren vücudun her noktasının kontrolünü yapıyor ve sorun gördüğü organa geri dönerek araştırmasını derinleştiriyor. Örneğin kalp damarlarında bir daralma fark etmesi durumunda o damarı tekrar kontrol ediyor ve oluşan rahatsızlığı en ince ayrıntısına kadar raporlayarak kontrolünü sürdürüyor.

VTS, beynin yaymış olduğu  dalgaları bir barkod gibi okuyarak beyinden yayılan bilgiye ulaşıyor. Nasıl ürünlerin barkodlarında bulunan çizgiler okutulduğunda, ürünün ne olduğu ve hangi ülkeden getirildiği görülüyorsa, bu cihaz da beyin dalgaları yoluyla kişinin vücudundaki tüm rahatsızlıkları okuyabiliyor.

Cihazın en önemli özelliğinin tüm vücuda uygulanması ve hiç radyasyon içermemesi olduğu belirtiliyor. Sistem kontrole giren kişinin sağlık durumunu tüm yönleriyle ortaya çıkarıyor. Görüntüleme araçlarının içinde hareketsiz şekilde yatmak ve kapalı yerde kalma korkusu, çok sayıda hastanın kâbusuyken, VTS hastanın bu sıkıntıyı yaşamasını engelliyor ve kontrolünüz oturduğunuz yerde gerçekleşiyor.

    * Hasta cihaza girmeden 3 gün önce ilaç kullanımını kesiyor.

    * Uygulamadan önce 15 dk dinlendiriliyor.

    * Oturduğu koltukta baş, ayak ve el bölgesinden bağlanarak sistem çalıştırılıyor Sadece verilmiş olan dalga sinyallerini bozmamak için el ve ayaklarını çapraz hale getirmemesi isteniyor.

    * Vücudunda platin bulunanlarda teşhiste başarı oranı az miktarda düşerken, hamilelerden yayılan çift sinyal (bebeğin varlığı nedeniyle) karışıklığa ve teşhiste yanılmalara neden olabiliyor. 

Yapılan geliştirme çalışmaları ışığında VTS’nin hastalıkları tedavi edici özelliği de olduğu belirtiliyor ve özellikle kronikleşmiş baş ağrıları, migren ve benzeri ağrıların tedavisinde, yapılan klinik araştırmaların tümünden çok olumlu sonuçlar alındığına dikkat çekiliyor fakat biz bu konuda Mora Terapi & Ozon Terapi & Nöral Terapiyi tedaviye dahil ediyoruz

Sizi Arayalım
Logo
E-BÜLTEN’e KAYIT OL !
  Güncel duyurulardan haberdar olmak için lütfen e-bültene kayıt olun. . .
Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.
Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Web Tasarım_medyatör